Možnosti platby

Platba  prevodom na účet

V prípade voľby úhrady bankovým prevodom, Vám bude na email zaslaná faktúra, na základe, ktorej uhradíte za tovar.

Uveďte číslo objednávky v názve platby resp. variabilný symbol. Uľahčí nám to identifikáciu vašej platby a zrýchlenie procesu doručenia. O pripísaní platby na náš bankový účet Vás budeme informovať mailom.

Platobné brány bánk

V prípade zvolenia si platby prostredníctvom platobnej brány Besteron, v druhom nákupnom kroku si zvolíte banku kliknutím na logo banky, v ktorej máte vedený bankový účet.

Po odoslaní objednávky, budete presmerovaný na rozhranie Vašej banky, ktorú ste označili, kde po prihlásení do Internet bankingu, budete mať všetky údaje k úhrade vyplnené. Úhradu zrealizujete potvrdením platby, ako pri inom bežnom prevode peňazí.

Online platba kartou – Besteron

Rýchla a bezpečná platba za tovar platobnou kartou ( kreditnou alebo debetnou ) cez internet prostredníctvom platobnej brány Besteron. Platiť je možné platobnými kartami VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Po kliknuti na „Objednať s povinnosťou platby“ budete presmerovaní na internetovú stránku Besteron platobnej brány, kde v zabezpečenom prostredí zadáte údaje z Vašej platobnej karty.

Dobierka

Môžete si zvoliť možnosť zaplatiť na dobierku pri prevzatí tovaru. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru od  Slovenskej pošty. Možnosť platby na dobierku je iba v rámci Slovenskej Republiky. Poplatok – 2€

Príslušný daňový doklad obdržíte emailom.