Možnosti platby

Platba  prevodom na účet

V prípade voľby úhrady bankovým prevodom, Vám bude na email zaslaná faktúra, na základe, ktorej uhradíte za tovar.

Uveďte číslo objednávky v názve platby resp. variabilný symbol. Uľahčí nám to identifikáciu vašej platby a zrýchlenie procesu doručenia. O pripísaní platby na náš bankový účet Vás budeme informovať mailom.

Platobné brány bánk

V prípade zvolenia si platby prostredníctvom platobnej brány Besteron, v druhom nákupnom kroku si zvolíte banku kliknutím na logo banky, v ktorej máte vedený bankový účet.

Po odoslaní objednávky, budete presmerovaný na rozhranie Vašej banky, ktorú ste označili, kde po prihlásení do Internet bankingu, budete mať všetky údaje k úhrade vyplnené. Úhradu zrealizujete potvrdením platby, ako pri inom bežnom prevode peňazí.

Online platba kartou – Besteron

/*predpokladaný termín možnosti platby kartou od 1.8.2021 /

Rýchla a bezpečná platba za tovar platobnou kartou ( kreditnou alebo debetnou ) cez internet prostredníctvom platobnej brány Besteron. Platiť je možné platobnými kartami VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Po kliknuti na „Objednať s povinnosťou platby“ budete presmerovaní na internetovú stránku Besteron platobnej brány, kde v zabezpečenom prostredí zadáte údaje z Vašej platobnej karty.

Dobierka

Môžete si zvoliť možnosť zaplatiť na dobierku pri prevzatí tovaru. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru od  kuriérskej spoločnosti. Možnosť platby je iba v rámci Slovenska.

Príslušný daňový doklad obdržíte emailom.